Star Fulger
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Star Fulger


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  StarFulgerStarFulger  BlogBlog  ZooZoo  

 

 Unde mergeti mai departe?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
toxXic.CaNdY
User
User
toxXic.CaNdY


Warn :
Unde mergeti mai departe? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Unde mergeti mai departe? Right_bar_bleue

Activitate :
Unde mergeti mai departe? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Unde mergeti mai departe? Right_bar_bleue

Mesaje : 21
Puncte : 137
Reputatie : 100
Data de inscriere : 07/06/2010

Unde mergeti mai departe? Empty
MesajSubiect: Unde mergeti mai departe?   Unde mergeti mai departe? EmptyMar Iun 08, 2010 2:14 am

Oke,deci in acest topic putem discuta pe tema liceelor...deci intrebarea unde doriti sa mergeti mai departe?!Si pe ce clasa treceti? Eu trec oe clasa a 9 a ^^,mdah chiar a trecut repede tot nu imi vine sa cred ca am ajuns sa termin a 8 a atata de repede,si sincer in anii ce au trecut nu a fost foarte greu,am muncit bineinteles sa ajung la un liceu bun,acum vreau sa vad rezultatul.Deci mi-am propus sa merg la filologie sau stiinte sociale.Nu stiu poate pentru simplul fapt ca ador acel liceu si chiar profilele ce sunt anul acesta...n ueste foarte bun liceul insa e pe locul 3 din Arad.Si se intra cu medie destul de buna...voi ?incotro?Smile
Sus In jos
Andreea
Admin
Andreea


Avertizari : 0 Warn :
Unde mergeti mai departe? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Unde mergeti mai departe? Right_bar_bleue

Activitate :
Unde mergeti mai departe? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Unde mergeti mai departe? Right_bar_bleue

Mesaje : 357
Puncte : 524
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 26
Localizare : Sinaia

Unde mergeti mai departe? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti mai departe?   Unde mergeti mai departe? EmptyMar Iun 08, 2010 2:30 am

Eu abia trec in clasa a 7-a,dar eu vreau sa merg pe viitor la un liceu de limbi straine.Mie mi se pare ca engleza...si franceza sunt materiile mele preferate si am planuri in viitor sa calatoresc,deci un liceu de limbi straine ar fi cel mai bun..oricum am numai 10 la engleza,si nu mai mic de 6 la franceza,deci cu engleza voi fi buna Laughing numai sper sa intru acolo intr'a 9-a Laughing Laughing
Sus In jos
https://star-fulger.forumgratuit.ro
lexa-perplexa
Admin
lexa-perplexa


Avertizari : 0 Warn :
Unde mergeti mai departe? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Unde mergeti mai departe? Right_bar_bleue

Activitate :
Unde mergeti mai departe? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Unde mergeti mai departe? Right_bar_bleue

Mesaje : 266
Puncte : 22508
Reputatie : 22220
Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 25
Localizare : braila

Unde mergeti mai departe? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti mai departe?   Unde mergeti mai departe? EmptyJoi Iun 24, 2010 8:12 pm

poi eu trec in clasa a 6-a dar cand o sa termin o sa merg cred ca la fel, la stiinte sociale, nu ca imi place, dar decat matematica, pff, sa fim seriosi Unde mergeti mai departe? Icon_lol
la limbi straine nu sunt buna, desi imi dau silinta, imi place mult engleza si chiar vreau sa o cunosc, dar asta e Unde mergeti mai departe? Icon_lol cu media mica nu intru nicaieri, in prim-plan merg la stiinte sociale la liceul murgoci din braila in a 9-a dar mai e pana atunci Unde mergeti mai departe? Icon_lol
Sus In jos
http://horseland-forum.forumgratuit.ro
LYZ
User
User
LYZ


Warn :
Unde mergeti mai departe? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Unde mergeti mai departe? Right_bar_bleue

Activitate :
Unde mergeti mai departe? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Unde mergeti mai departe? Right_bar_bleue

Mesaje : 42
Puncte : 5698
Reputatie : 5655
Data de inscriere : 28/03/2010

Unde mergeti mai departe? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti mai departe?   Unde mergeti mai departe? EmptySam Iul 10, 2010 3:24 am

Eu merg la mate-info. Am facut inscrierile si am intrat a treia..
Inca nu m-am hotarat ce fac mai departe, dar de la profilul asta pot sa dau la orice facultate, din cate am inteles.
Sus In jos
http://www.lumea-animalutelor.com/
Continut sponsorizat





Unde mergeti mai departe? Empty
MesajSubiect: Re: Unde mergeti mai departe?   Unde mergeti mai departe? Empty

Sus In jos
 
Unde mergeti mai departe?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Star Fulger :: ~Diverse~ :: Discutii libere-
Mergi direct la: