Star Fulger
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Star Fulger


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  StarFulgerStarFulger  BlogBlog  ZooZoo  

 

 ....cateva cuvinte?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
toxXic.CaNdY
User
User
toxXic.CaNdY


Warn :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Activitate :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Mesaje : 21
Puncte : 137
Reputatie : 100
Data de inscriere : 07/06/2010

....cateva cuvinte? Empty
MesajSubiect: ....cateva cuvinte?   ....cateva cuvinte? EmptyLun Iun 07, 2010 3:03 am

Bun,pentru inceput ...heyaa :-h sunt Lore o fata obsinuita de 15 ani de prin Arad,daca esti curios/a daca adopt vreun stil,da il adop cel de punk rock la moda,iar la muzica ascult tott ceea ce e legat de rock,punk,punk rock,rock alternativ,symphonic rock,gothic rock,metal rock detest rock`ul japonez mai ales j-rock! De ce?!Nu ma intreba poate pentru simplul fapt ca nu il suport.Mda...multi ma stiu ca si Yoruichi,Akary sau chestii de genu ala?Neutral (ehh porecleee :-j)
You know :-".Poate ca t eintrebi cum am dat de forum?Mdah,am dat de pe un alt forum de-al meu.o alta intrebare gen,cum de m`am inscris?din plctiseala -.-'' si poate si fiindca vreau sa ma reapuc d epostat si sa reintru in vechea mea lume :-@ aka de aceea zic "veche",nu i nadevaratul sens al cuvantului ci ca in anii trecuti mi`am pierdut vremea doar pe forumuri lasand la oparte ceea ce tine de realittate :-j.In fine,cu timpul mai m`am maturizat si am rarit`o bine cu o groaza de forumuri.Deci forumul mi se pare chiar dragut as spune ca se asorteaza culorile intr`adevar.Fiindca bg`ul merge bine cu,culoarea de fundal a forumului.Sa ma spun cate ceva...ascult des trupele precum: Marilyn Manson,Within Temptation,Paramore,Skillet,Five Finger Death Punch,Something Corporate,Truda,Aia,Linkin Park,Metallic (cateva melodii ca nu pre aimi place),Avril Lavigne(a cam decazut pe top dar asta este),Santa Maffy etc.Bun cred ca e de-ajusn atat.Nu ma descriu mai departe pentru ca nu are rost s aumplu pagina si sa iasa dita mai prezentare din care doar 3 sfert adevarata caci ma schimb des si mult.


Bye-bye!
Sus In jos
Andreea
Admin
Andreea


Avertizari : 0 Warn :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Activitate :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Mesaje : 357
Puncte : 524
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 26
Localizare : Sinaia

....cateva cuvinte? Empty
MesajSubiect: Re: ....cateva cuvinte?   ....cateva cuvinte? EmptyLun Iun 07, 2010 4:34 pm

Bine ai venit toxXic.CaNdY!Distractie placuta pe forum!!
....cateva cuvinte? 513727mzfgbailft
Sus In jos
https://star-fulger.forumgratuit.ro
toxXic.CaNdY
User
User
toxXic.CaNdY


Warn :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Activitate :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Mesaje : 21
Puncte : 137
Reputatie : 100
Data de inscriere : 07/06/2010

....cateva cuvinte? Empty
MesajSubiect: Re: ....cateva cuvinte?   ....cateva cuvinte? EmptyLun Iun 07, 2010 7:07 pm

Thanks for welcome Ryan Wink>;D
Sus In jos
lexa-perplexa
Admin
lexa-perplexa


Avertizari : 0 Warn :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Activitate :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Mesaje : 266
Puncte : 22508
Reputatie : 22220
Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 25
Localizare : braila

....cateva cuvinte? Empty
MesajSubiect: Re: ....cateva cuvinte?   ....cateva cuvinte? EmptyLun Iun 07, 2010 8:59 pm

Bun venit pe forum! Distractie placuta si sa te distrezi[e regula, auzi?sa o respecti ....cateva cuvinte? Icon_lol ] !
Sus In jos
http://horseland-forum.forumgratuit.ro
toxXic.CaNdY
User
User
toxXic.CaNdY


Warn :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Activitate :
....cateva cuvinte? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100....cateva cuvinte? Right_bar_bleue

Mesaje : 21
Puncte : 137
Reputatie : 100
Data de inscriere : 07/06/2010

....cateva cuvinte? Empty
MesajSubiect: Re: ....cateva cuvinte?   ....cateva cuvinte? EmptyLun Iun 07, 2010 9:03 pm

Merci de welcome,da am vazut ca e regula :]],ma rog asta este ma distrez n`am incotro :-p
Sus In jos
Continut sponsorizat





....cateva cuvinte? Empty
MesajSubiect: Re: ....cateva cuvinte?   ....cateva cuvinte? Empty

Sus In jos
 
....cateva cuvinte?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poveste din 3 cuvinte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Star Fulger :: ~Forum project~ :: Welcome!-
Mergi direct la: