Star Fulger
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Star Fulger


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  StarFulgerStarFulger  BlogBlog  ZooZoo  

 

 Top 5 materii preferate

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andreea
Admin
Andreea


Avertizari : 0 Warn :
Top 5 materii preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 materii preferate Right_bar_bleue

Activitate :
Top 5 materii preferate Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Top 5 materii preferate Right_bar_bleue

Mesaje : 357
Puncte : 524
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 26
Localizare : Sinaia

Top 5 materii preferate Empty
MesajSubiect: Top 5 materii preferate   Top 5 materii preferate EmptySam Iun 05, 2010 12:46 am

1.Engleza(Mie,in general,imi plac limbile straine,dar engleza e preferata mea)
2.Romana(Ma rog,mai mult imi place gramatica Laughing)
3.Muzica(Nu ma pricep la cantat si nu imi plac melodiile pe care le cantam noi in clasa,dar ca materie,imi place,fara sa implic muzica populara in ea)
4.Geografia(Nu am nimic de zis,dar imi place Laughing)
5.Franceza(Nu pot sa cred ca o pun,dar chiar daca nu ma descurc prea bine,imi cam place...)
Sus In jos
https://star-fulger.forumgratuit.ro
lexa-perplexa
Admin
lexa-perplexa


Avertizari : 0 Warn :
Top 5 materii preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 materii preferate Right_bar_bleue

Activitate :
Top 5 materii preferate Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Top 5 materii preferate Right_bar_bleue

Mesaje : 266
Puncte : 22508
Reputatie : 22220
Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 25
Localizare : braila

Top 5 materii preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 materii preferate   Top 5 materii preferate EmptySam Iun 05, 2010 5:50 pm

1. Engleza (nu ma pricep eu dar... imi place, chiar vreau sa o stiu fiindca chiar imi place)
2. Muzica (inainte proful era rau cu mine, dar a ajuns sa ma respecte si imi place, e o materie frumoasa)
3. Geografie (o profa de treaba, amuzanta si imi place materia, chiar daca nu prea ma descurc)
4. Biologia
5. Franceza (mda, incepe sa-mi placa)
Sus In jos
http://horseland-forum.forumgratuit.ro
 
Top 5 materii preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 5 materii neplacute
» Versurile melodiilor preferate
» Top 5 parcuri de distractie preferate
» Top 5 monumente preferate
» Top 7 animatii preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Star Fulger :: ~Diverse~ :: Discutii libere-
Mergi direct la: